İnternetten para kazanma yolları 2022 5 Yötem

1. BİONLUK FİVERR yeteneğinizi paraya çevirin.

Becerilerinizi satabileceğiniz bir Site Örneğin video edit montaj işinde uzmansınız. bunu para çevirmek istemezmiydiniz ? En kazanaçlı yöntemlerden biride Fiver ve Bionluktur. Bionluk Geneli Türk Kullanıcılardır. Fiver İse Global e çalışmak isteyenler için Dolar Euro kazanmak isteyenlerin girebileceği bionluk altarnatifi bir sitedir.

2. UDEMY – İyi bildiğiniz bir konuda internet üzerinden ders verin

Udemy de internetten para kazanmak isteyenler için en etkili yollardan biridir. bir anda Türkiye havuzundan çıkıp dünyaya açılmanızı sağlayacağı için önünüzü çok açacaktır.

3.YOUTUBE – Kendi İşinizin patronu olun.

Evet Youtube denince tabiki herkes bi geriye çekilir. yüzünü göstermek istemez sesini kullanmak istemez tabiki youtube de yüzünüzü göstermek yada sesinizi kullanıcaksınız diye bir kural yok. yarımdıcı seslendir siteleriyle sizde en uygun şekilde videonuzu hazırlayıp youtubeye videolar yüklemeye başlayabilirsiniz.

4-Blog Yazarı olarak para kazanma

Blog yazarı olmak deyince herkesin aklına ayda 10.000 TL kazanmak gelebilir. Çünkü Blog yazarak ay şu paraları kazanacaksınız gibi bir çok makale okumuşsunuzdur. Kazanabilirmiyiz sorusunun cevabıda evet blog yazarlığında herhangi bir sınır yok ne kadar çalışırsanız okadar internetten para kazanmış olucaksınız. Tabiki Her işin zorluğu gibi bu işinde zorlukları olucak.

5-Anket doldur para kazan

Anket doldurarak para kazanmak denince akla ilk gelen 1 TL 2 TL kazanacağım bir işle neden uğraşayım ? Haklısınız Bu iş çok para kazandırmaz. yani bu işi yaparak ev geçindiremezssiniz. Kendi işinizde çalışırken ekstra para olsun derseniz bu işe giriş yapabilirsiniz. çalışmaya bağlı 1000 1500 TL gibi gelirler elde etmek mümkün Daha çok Kazanamazmıyız ? Tabiki kazanabilirsiniz. Tabiki bunun için daha fazla emek Ve tek bir siteye bağlı çalışmamak lazım yani Daha çok siteden anket çözerek ay sonunda paranızı almanız size toplu şekilde para geldiği için bi yönden rahatlatıcaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.